Ekibimiz

Ekibimizle Tanışın

Panda Tercüme ailesi olarak sizlere en iyisini sunmak için buradayız!
İlker Eren

İlker Eren

İngilizce/Almanca Yeminli Tercüman

Sakarya Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezunum. Yaşamım boyunca yabancı dil benim için her zaman bir tutku olmuştur. Ben ise bu tutkumu mesleğe dönüştürdüğüm için işimi aşkla yapıyorum. Özellikle oyun yerelleştirme, multimedya çevirileri ve şiir çevirileri uzmanlık alanım. Sizlere çeviriden daha fazlasını verebilmek adına, ben de Panda Tercümedeyim

Özge

Özge

İngilizce/Fransızca Yeminli Tercüman

Beykent Üniversitesi Mütercim Tercümanlık (İngilizce-Rusça) mezunuyum. Çekya South Bohemia Üniversitesi’nde iki dönem Erasmus hareketliliğinden faydalandım, bu deneyim mesleğime ve dil çeşitliliğine olan ilgimi daha da arttırıp, uzun zamandır benim için tutku olan ve çok severek meşgul olduğum çevirmenlik mecrasına atılmamı kolaylaştırdı. İngilizce ve Fransızca dillerine ek olarak Rusça diline de hakimim. 2017 yılından beri alt yazı çevirmenliği yapmakta olup, teknik,…

Daniela

Daniela

Rusça Yeminli Tercüman

Moldova/Kişinev doğumluyum. Sakarya Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümündeyim. Rusça benim anadilim bunun yanı sıra on senedir Türkiye’de yaşıyorum. Her iki kültüre ve sosyolojik yapıya oldukça hakimim. Özellikle Web Metin, Altyazı, Edebi Metin ve Hukuki çeviriler uzmanlık alanım. Size en kaliteli hizmeti vermek adına, ben de Panda Tercümedeyim.

Ufuk

Ufuk

İtalyanca/İngilizce Yeminli Tercüman

İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 1999 yılından beri italyanca-ingilizce-türkçe ardıl, yazılı tercümanlık ve fısıltı tercümanlığı yapmaktayım. Yabancı dillerde konuşmak, insanlarla iletişim kurmak benim için büyük bir mutluluk. Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde tercüme işi olursa olsun, büyük keyif ve mutlulukla gidiyorum ve işimi severek yapıyorum. Sizlere en kaliteli hizmeti vermek adına, ben de Panda Tercümedeyim.

Ceren

Ceren

Korece Yeminli Tercüman

Ankara Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Mezunuyum. 1 sene boyunca Güney Kore’de bulunan Hankuk Yabancı Diller Üniversitesi’nde Korece dil eğitimi aldım. Türkçe-Korece, Korece-Türkçe olarak standart belge/metin, hukuki/yasal, ve akademik çeviriler yapıyorum. Sizlere en iyi hizmeti vermek adına ben de Panda Tercümedeyim. 

Bircan

Bircan

Bulgarca/İngilizce Yeminli Tercüman

Bulgaristan Varna Ekonomi Üniversitesi’nden mezunum. Uzun yıllar orada bulunduğum ve aynı zamanda Türkiye’de de yaşadığım için hem Bulgarca hem de Türkçeye hakimim ve her iki kültürü de yakından tanıma fırsatı buldum. Bunun dışında tüm okul hayatım boyunca İngilizce ile iç içe oldum ve yabancı dillerle uğraşmak benim için tutku haline geldi. Bilhassa resmi evrakların çevirisi uzmanlık alanımdır. Panda Tercümede sizlere…

Beyza

Beyza

İngilizce Yeminli Tercüman

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim bölümü mezunuyum. Hayatımın merkezine çocukluğumdan beri tutkum olan İngilizce’yi ve çeviriyi koydum, ve okulumda aldığım eğitim sayesinde hayalimdeki mesleği yapıyorum. Özellikle teknik ve edebi metinlerde size doğru ve kaliteli çeviriler sunmak için, ben de Panda Tercüme’deyim.

Ezgi

Ezgi

Japonca Yeminli Tercüman

Ankara Üniversitesi Japon Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Asya dillerine merakım sayesinde adım attığım bu alanda üniversite hayatım boyunca çeşitli çeviriler yaptım. Özellikle edebiyat ve teknik çevirilerde sizlere en iyi hizmeti vermek adına ben de Panda Tercümedeyim. 

Raiza

Raiza

Fransızca/İspanyolca/Ermenice/İngilizce Yeminli Tercüman

Fransa doğumluyum. Pierre Loti Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Fransızcam ana dil seviyesindedir. Lisede ve üniversitede İspanyolca eğitimi de gördüm. İngilizce, Fransızca, Ermenice, İspanyolca dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den bu dillere çeviriler ve kendi aralarında çapraz çeviriler de yapmaktayım. Ayrıca Portekizce, Almanca, Flemenkçe ve İtalyanca dillerinde çeviriler de yapmaktayım. En iyi ve kaliteli hizmeti vereceğimin garantisiyle birlikte,…

Faruk

Faruk

Çince Yeminli Tercüman

Erciyes Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Xiamen Üniversitesi’nde yüksek lisans yapıyorum. Tekstil,Mermer ve Makine alanlarında sözlü ve yazılı çeviri tecrübelerim var. Size en kaliteli hizmeti vermek için, ben de Panda Tercümedeyim.

Burhan

Burhan

Arapça Yeminli Tercüman

Ortaöğretimden beri Arapça ile meşgulüm. Benim için bir tutkuya dönüşen Arapça birikimimi Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde lisans, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Lisansüstü Eğitim ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nda İhtisas Eğitimiyle taçlandırdım. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için ben de Panda Tercüme ’deyim.

Tünde

Tünde

Macarca Yeminli Tercüman

Macaristan doğumluyum, Debrecen Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunuyum. Çukurova Üniversitesi Tarım ekonomi bölümünde Lisans Diplomamın denkliği aldım. Memleketimde mali müşavir olarak çalıştım. 12 senedir Türkiye’de yaşıyorum. Yazılı ve sözlü Macarca çeviri yapmaktayım. Size en kaliteli hizmet vermek adına, ben de Panda Tercümedeyim.

Atilla

Atilla

Macarca/İngilizce Yeminli Tercüman
Ahmet

Ahmet

Arnavutça Yeminli Tercüman

Trakya Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. 1997-2009 yılları arasında Arnavutluk’ta eğitim faaliyetlerinde bulundum. Tiran üniversitesi Tarih ve Filoloji Fakültesinden Arnavutça sertifikasına sahibim. Türkçe – Arnavutça yazılı ve sözlü tercümeler yapmaktayım. Size en kaliteli hizmeti vermek adına, ben de Panda Tercümedeyim.